porselano
SEPETİM

Sepetiniz Boş

Örgü Kulplu Türk Kahvesi Fincanı
  • Ürün Kodu: E-4
  • Stok durumu: Ürün stoklarımızda.

Örgü Kulplu Türk Kahvesi Fincanı

55,00 TL
Ürün El Yapımı Türk Kahvesi Fincanı, Zeytin Ağacı Atlık ve Lokumluk Olarak 3 Parçadan Oluşmaktadır.
Kapıda ödeme Güvenli ödeme

ÜRÜN BİLGİSİ: Ürün el yapımı olduğundan gelen ürün, renk ve doku olarak görseldekinden farklılık gösterebilir.. Altlık ve lokumluk gerçek zeytin ağacından üretilmiştir. (ürünlerimiz, ağaç için sağlıklı bir uygulama olan,budanan dallardan yapılmaktadır.)

BAKIMI: Ahşaplara kullanım sıklığına göre haftalık yada aylık zeytin yağı sürülerek bakımı yapılmalıdır.

YIKAMA DURUMU: Fincan elde yıkanabilir, altlık ve lokumluk nemli bezle silerek yada sıcak olmayan su altında durulanabilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM NE YAPMALIYIM ?

Ürün iadelerinde Porselano’nun hatası varsa,ücretsiz olarak bize iade edebilirsiniz. Keyfi iadelerde sadece kargo ücretini ödeyerek iade yapabilirsiniz.Ücret iadeleri ürün iade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra asgari 5 gün içinde belirteceğiniz hesabınıza herhangi bir kesinti olmadan yatırılır.

TABAKLAR BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİYOR MU ?

Porselen tabaklarımızın desenlerinde en küçük bir solma, çatlama olmaz.Etrafındaki ve içindeki altın yaldızlar altının doğası gereği makinede yıkama elle yıkmaya göre daha hızlı deforme olur.Tabi öyle 3-5 yıkamadan bahsetmiyoruz.

KARGODA OLUŞABİLECEK KIRIKLARA VE ÇATLAKLARA KARŞI GARANTİNİZ VAR MI ?

Hiç bir müşterimiz bu konuda merak etmesin. Kargoda oluşabilecek herhangi bir kırık üründe ücretsiz olarak yeni ürün gönderiyoruz.Tek yapmanız gereken whatsapp yoluyla kırık ürünün fotoğrafını bize göndermek.Kırık ürün en fazla 3 iş günü içerisinde tarafınıza gönderilir.

TABAKLARA İSTEDİĞİMİZ DESENİ YAPTIRABİLİYOR MUYUZ ?

Kendi desenlerimiz dışında maalesef çalışma yapmıyoruz.

DOĞAL AĞAÇ ÜRÜNLERDE SEÇIM YAPABİLİYOR MUYUZ ?

Ürünlerde kullandığımız zeytin ve ceviz ağaçlarının doğal dokusuna kesinlikle dokunmamaktayız.Bu sebeple ağacın şekliyle ilgili herhangi bir seçim yapılamıyor.Zaten önemli olanda doğal durması değil mi ?

YORUMUNUZ

Site yöneticisi onayladıktan sonra yayınlanacaktır. *

ÖNERİLEN ÜRÜNLER

YUKARI